Firma Brotep, lider w zakresie produkcji chłodni wentylatorowych na terenie Ukrainy, ma możliwość oraz chęć zaproponować różnego typu chłodnie wentylatorowe za atrakcyjną ceną.
Chłodnie wentylatorowe znaku firmowego Brotep są popularne pomiędzy przedsiębiorcami różnej wielkości na terenie Ukrainy, Rosji, Białorusi oraz Mołdawii. Jesteśmy pewni że nasze urządzenia we właściwy sposób zabezpieczą wasze wymogi. Nie będziemy wykorzystywać marketingowe standardy próbując podkreślić unikalność naszego urządzenia. Zasadniczo ono niczym nie różni się od urządzenia polskich czy innych europejskich producentów. Produkcja chłodni wentylatorowych nie wymaga żadnych nanotechnologii. Wreszcie efektywność i niezawodność zależy na jakości elementów technologicznych którymi ukomplektowana chłodnia wentylatorowa. Właśnie dlatego Brotep stosuje elementy technologiczne światowych firm dostawców:
♦ zraszalnik oraz eliminatorBrentwood Industries, GEA 2H Plast oraz inne europejski producentów
♦ wentylatoryMultiwing I Ilmed.
♦ silniki - ABB, Siemens ta innych nie mniej wiadomych europejskich firm

 

W oparciu o 25 letnie doświadczenie strwierdzamy, że każdy projekt jest unikalny
i wymaga wiedzy procesu technologicznego dla doboru optymalnej chłodni wentylatorowej. Wiemy ze elementy technologiczne to nie zawsze gwarancja efektywnosci cieplnej oraz optymalnej ceny chłodni wentylatorowych. W związku z tym od 2006 roku firma Brotep została członkiem Cooling Technology Institute, (m. Houston, Stany Zjednoczone). Misją Cooling Technology Institute (CTI) jest wspieranie i promowanie stosowania przyjaznych środowisku metod chłodzenia, chłodni wentylatorowych oraz technologii z korzyścią dla społeczeństwa poprzez wspieranie edukacji, badań, standardów rozwoju i weryfikacji oraz wymiany różnego rodu informacji technicznych. Oprogramowanie, uczestnictwo w seminariach pozwalają nam stale polepszać naszą wiedze i znajdować się z przodu postępu technologicznego. Posiadanie własnej instalacji badawczej stwarza możliwość modelowania procesów chłodzenia. Otrzymana wiedza i nabyte doświadczenie pozwalają zaproponować Państwu najbardziej nowoczesne i opłacalne techniczne rozwiązania.
Właśnie cena urządzenia która formuje się w zależności od geograficznych i ekonomicznych właściwości Ukrainy, jest naszą główną przewagą konkurencyjną.
Jednak teraz wymagania konsumentów stale rosną. Dla tego jakościowe i niezawodnościowe urządzenie po konkurencyjnej cenie już nie może być kluczem do sukcesu. Coraz więcej udziela się uwagi serwisu gwarancyjnemu i postgwarancyjnemu. Starając się odpowiadać wymogom Brotep nadaje gwarancję 3 lata na chłodnie wentylatorowe i 5 lat na mechaniczne części chłodni wentylatorowych. Również nasza firma współpracuje z firmami polskimi oraz czeskimi które mogą wykonywać dostawę, szef montaż albo montaż urządzenia. W perspektywie planuje się otwarcie magazynu części zamiennych na terytorium Polski. Ponieważ Ukraina nie jest w tym momencie jednzm y bezpiecznych miejsc w świecie i ekonomiczny stan naszego kraju wywołuje wątpliwości. Brotep proponuje taką formę rozliczenia jak - akredytywę albo opóźnienia spłaty. Takie warunki płatności są gwarancją bezpieczeństwa waszych inwestycji. Przelew pieniężny odbędzie się tylko po dostawie urządzenia i oceny jego eksploatacyjnych charakterystyk. Niestety teraz Brotep nie ma możliwości prezentować realizowane projekty w Polsce. Lecz mamy doświadczenie dostawy chłodni wentylatorowych do krajów Unii Eupejskiej, to są takie kraje jak Litwa, Estonia i Bułgaria. Chłodnie wentylatorowe to nie jest tanie urządzenie. Toż warto w całości być pewnym w swoim wyborze. Ponieważ jeden raz lepiej zobaczyć aniżeli wielokrotnie usłyszeć, zapraszamy was zobaczyć nasze przedsiębiorstwo, i zapoznać się ze standardami naszej pracy. Na fabryce potraficie zobaczyć na własne oczy i ocenić jakość chłodni wentylatorowych. Dziękujemy za udzielony czas na zapoznanie się z działalnością firmy. Mamy nadzieję że Was zainteresuje możliwość współpracy. Nawet jak macie stałego dostawcę urządzenia Wam warto skontaktować się z nami w sprawie alternatywnej propozycji. To nie będzie wam nic kosztowało i otrzymacie instrument optymalizacji finansowej.